TAUSTAINFONA:

Adsel OÜ on loodud 2020. aasta detsembris. Soovime pakkuda oma klientidele tooteid, millest oleme ise kodumaisel turul puudust tundnud.

LAMPIDEST LÄHEMALT

Jumestamisel ei tohi alahinnata õige valgustuse tähtsust. Eesti geograafiline asukoht ja kliima ei võimalda looduslikku päevavalgust meikimiseks pahatihti kasutada. Soodsaim ja lihtsaim meetod parima valguse saavutamiseks ei pea aga olema kallis. Meie tootevalikus on valgustid, mis sobituvad pea igasse interjööri ning enamikele peeglitele. Jumestuslambid saab kinnitada kas otse peeglile, peegli raamile või hoopiski seinale.

Lihtne paigaldamine

Pakendis on kaasas silikoonkinnitused, mille abiga saab lambid paigaldada peeglile või muule siledale pinnale. Need kinnitused ei kahjusta pinda ega jäta jälgi ning neid saab vajaduse ja soovi korral vaevata ringi paigutada.

Kasutades silikoonkinnitusi saab meigilambid võtta kaasa reisile ning kasutada ka mujal kui ainult koduse peeglilaua ees. Meigivalgustid saavad voolu USB-pordi kaudu. Seetõttu on neid mugav kasutada ka seal, kus ei ole seinakontakti ulatuses. Vooluallikana saab kasutada ka näiteks akupanka või sülearvutit. Selleks, et toote hind püsiks soodne ei ole pakendisse lisatud seinaadapterit – selleks sobivad nii telefonlaadijad kui muud USB otsikut tunnistavad laadijad.

Statsionaarselt saab jumestuslambid kinnitada kahepoolse teibiga. See võimaldab luua koju sobiliku hubase ja ilusa meikimise nurga. Pirnide kinnitamiseks on pakendis kaasas ka kahepoolne teip.

Meigilampide paigaldamine on lihtsamast lihtsam. Kõigepealt tuleb määrata pirnide asukohad: minimaalne vahekaugus kahel pirnil on 1.7 cm, maksimaalne 33 cm. Reguleerides läbipaistva juhtme pikkuse vastavalt vahekaugusele jääb üldpilt ilus ilm häirivate juhtmeteta.

Mitmed kasutusvõimalused

Meigilampidel saab valida vastavalt soovile kolme tooni valguse vahel: naturaalne, külm ja soe (värvitemperatuur vahemikus 3500 – 5500 K). Piisab vaid nupule vajutamisest. Niisamuti on võimalik muuta valgust hämaramaks ja valgemaks, mis võimaldab kasutada pirne õdusa ning dekoratiivse valgusallikana. Lisaks on saadavl ka värvilise valgusega meigilambid, mis on puldist juhitavad!

Jumestuslambid on mõeldud kasutamiseks sisetingimustes, kuid ei sobi väga niisekesse ruumi. LED pirnid on vastupidavad ja pikaealised.

Paigutades pirnid ümber peegli ei teki näole meikimist segavaid varjusid, mis on enamasti põhjuseks liiga tugeva ja eluvõõra meigi korral. Kasutades jumestamiseks õiget valgust on make-up ühtlasem ja loomulikum.

Meie tootevalikus on taskukohase hinnaga valgustid. Saadaval on valgustid 2, 6, 10 ja 14 pirniga.

Kui soovid veel lisainfot, siis võid oma küsimuse saata meilile info@adsel.ee või otse selle vormi kaudu ja vastame Sulle esimesel võimalusel.